LAJMI I FUNDIT:

Hummer ri dizajnon logon për makinën e re që mbushet me rrymë, mësohet edhe dukja që do ta ketë pjesa e përparme e makinës

Hummer ri dizajnon logon për makinën e re që mbushet me rrymë, mësohet edhe dukja që do ta ketë pjesa e përparme e makinës

Në aplikimin për patentë, janë mësuar të dhëna të rëndësishme që GMC i ka përgatitur për këtë makinë

Reklama

Tashmë dihet se gjenerata e katërt e Hummer, do të jetë një makinë që mbushet me rrymë, që do ta ruajë stilin e veçantë dhe shumë të pëlqyeshëm që e ka ky model, transmeton Telegrafi.

Derisa të dhënat mbesin të fshehta, në aplikimin për patentë për modelin e ri, shihet se Hummer ia ka ri dizajnuar logon.

Logoja e re ka shkronja të njëjta katrore, por janë shumë më të drejta dhe të egra, derisa këndet i janë prerë në mënyrë shumë të mprehtë.

Së bashku me logon e re, në patentë është mësuar edhe dukja që do ta ketë pjesa e përparme e makinës, ku edhe do të vendoset logoja.

Megjithëse makinat elektrike nuk kanë nevojë për grill si makinat e zakonshme, Hummer i ri do të vazhdojë ta mbaj grillin gjigant të ndarë në gjashtë pjesë. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Hipermakina elektrike japoneze Aspark Owl vendos dy rekorde botërore

Hipermakina elektrike japoneze Aspark Owl vendos dy rekorde botërore

Modelet e Reja
Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Nga Rolls-Royce Phantom i vitit 1954 e deri tek Bugatti Veyron - koleksioni i veturave luksoze të Mbretit Abdullah të Jordanisë

Auto
Porsche prezanton logon

Porsche prezanton logon "e re" përpara lansimit të "veturës së saj sportive të së ardhmes"

Auto
Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Auto
Ndonëse pika karikuese e Tesla-s ishte dëmtuar nga jashtë, shoferi arriti ta mbushte automjetin e tij elektrik

Ndonëse pika karikuese e Tesla-s ishte dëmtuar nga jashtë, shoferi arriti ta mbushte automjetin e tij elektrik

Auto
Lancia Delta Integrale klasike shndërrohet në një 'raketë' elektrike rallycross me 671 kuaj fuqi

Lancia Delta Integrale klasike shndërrohet në një 'raketë' elektrike rallycross me 671 kuaj fuqi

EVs
Kalo në kategori