Nga udhëtimi i fundit i Katy Perry në anën e errët, te theksimet e freskëta bionde të Beyonce, është qejf të ndjekësh ndryshimet e të famshmeve tona të preferuara.

E fundit në radarin tonë është Hailey Bieber, e cila ka ndryshuar hijen e saj bionde për një nuancë bronde (diçka mes biondes dhe brunes) që është në të vërtetë shumë praktike në 2021, veçanërisht kur shumica prej nesh po luftojnë me rrënjët e dala tani.

Parukierja e Hailey, Amanda Lee, ndau fotografinë e re të Hailey në Instagramin e saj, duke etiketuar koloristen Cassondra Keeling, e cila gjithashtu ngjyros flokët e Kylie Jenner dhe Addison Rae.

Foto: Instagram

Në foto Hailey po shkëlqen me një ngjyrë më të errët të flokëve, në disa pjesë me bionde të butë, duke përcaktuar pikat kryesore.

Kjo ngjyrë e flokëve duket se do të jetë ndër të preferuarat e sezonit, ndaj nëse keni ndërmend të bëni ndryshime por nuk jeni përcaktuar se cila është zgjedhja e duhur, Hailey është inspirimi që ju duhet. /Telegrafi/