LAJMI I FUNDIT:

Gota bie në mënyrë misterioze, dyshohet se u prek nga ‘fantazma’ (Video)

Gota bie në mënyrë misterioze, dyshohet se u prek nga ‘fantazma’ (Video)

Punonjësit e një lokali në Wakefield në Yorkshire, kanë qenë duke biseduar te banaku kur janë trembur nga një gotë që ka rënë nga tabakaja.

Askush nuk ka qenë afër, kur ena nga xhami ka rrëshqitur nga vendi ku po qëndronte, transmeton Telegrafi.

Për këtë rast që ndodhi në restorantin ku shërbehen ushqime italiane, pronari po dyshon se u shkaktua nga ndonjë fantazmë.

“Prej se e kemi hapur lokalin, po ndodhin gjëra të çuditshme, pikërisht në këtë pjesë. Këto objekte që po lëvizin nga vendi, po preken vetëm nga fantazmat”, ka thënë Shaun Deakin.

Ai ka thënë se në një rast, pesë shishe me shampanjë janë rrëzuar dhe thyer për dysheme, ndërsa vetëm një ka qëndruar në raft e paprekur.

Për këtë arsye, në restorant janë vendosur kamerat e sigurisë, për të shikuar këto aktivitete të pazakonta. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Burri më i gjatë dhe gruaja më e shkurtër në botë takohen përsëri, gjashtë vjet pas fotosesionit të tyre viral përpara piramidave egjiptiane

Interesante
Kalo në kategori