Një person është gjendur pa shenja jete në një shtëpi të braktisur në Prishtinë.

Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Ai ka shtuar se, janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetente.

“Me datë 27.09.2020 në ora 09:52 është pranuar një informatë se në një shtëpi të braktisur, një person është pa shenja jete. Policia menjeherë ka dal ne vendin e ngjarjes. Janë njoftuar edhe ekipet tjera relevante dhe pas hetimeve qe janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetentet do te njoftoheni per detajet tjera”, tha Hoxha. /Telegrafi/