LAJMI I FUNDIT:

Futi drogën në rroba për t’ia dërguar djalit në Qendrën Korrektuese në Dubravë – arrestohet i dyshuari

Futi drogën në rroba për t’ia dërguar djalit në Qendrën Korrektuese në Dubravë – arrestohet i dyshuari
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar, pasi që i njëjti kishte futur drogë brenda rrobave që ia kishte dërguar djalit të tij i cili gjendet në Qendrën Korrektuese në Dubravë.

Reklama

Policia ka njoftuar se substanca e dyshuar narkotike është gjetur gjatë kontrollit nga zyrtarët policorë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se përderisa i kishte dërguar rroba djalit të tij i cili është në vuajtje të dënimit, në to kishte futur një sasi prej 4.4 gram substancë e dyshuar narkotike e cila është gjetur gjatë kontrollit dhe është sekuestruar nga zyrtarët policorë”, ka njoftuar policia.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka nxjerr aktvendim mbi ndalimin e të dyshuarit për 48 orë, mirëpo për shkak të gjendjes shëndetësore i dyshuar vazhdon trajtimin në Spitalin Rajonal të Pejës nën sigurimin e policisë. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Lajme
Osmani takohet me Biden: Aleanca e lirisë, aleanca e përjetshme

Osmani takohet me Biden: Aleanca e lirisë, aleanca e përjetshme

Lajme
Dyshohet se morën pjesë në vrasje, tortura e dëbim të popullatës civile – policia jep detaje për arrestimin e tre serbëve në Vushtrri

Dyshohet se morën pjesë në vrasje, tortura e dëbim të popullatës civile – policia jep detaje për arrestimin e tre serbëve në Vushtrri

Drejtësi
“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

“I treguat botës se si ta trajtojë saktë Rusinë”: Zelensky shpërndan videon ku Edi Rama përplaset me përfaqësuesin rus në OKB

Lajme
Digjet një automjet i policisë në Shkabaj të Obiliqit

Digjet një automjet i policisë në Shkabaj të Obiliqit

Kronika e Zezë
Krahasimi, sa para kursehet në Gjermani dhe sa në Shqipëri?

Krahasimi, sa para kursehet në Gjermani dhe sa në Shqipëri?

Lajme
Kalo në kategori