LAJMI I FUNDIT:

Fustani i veshur nga Kate Middleton shfaqet në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

Fustani i veshur nga Kate Middleton shfaqet në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

Adhuruesit e modës mbretërore me mendjen në SHBA mund të kenë bërë një qëndrim të dyfishtë teksa shikonin ardhjet në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”.

Aktorja Caitlin Mehner – e cila është e martuar me shkrimtarin/regjisorin e “Dopesick”, Danny Strong – u shfaq në ngjarjen e ndarjes së çmimeve të 12 shtatorit me të njëjtin fustan të gjelbër vezullues Jenny Packham që Kate Middleton kishte veshur në fillim të këtij viti.

Për momentin e saj të “Emmy Awards”, 38-vjeçarja mbajti flokët e saj biondë me valë të gjata dhe të lirshme dhe tundi një buzë klasike të kuqe, pa bizhuteri, përveç një unaze të madhe prej ari – një rrugë krejt ndryshe nga ajo që mori Middleton në mars.

Fustani i smeraldit “Wonder Glitter” ishte një kulm i modës i turneut të ri të Princit dhe Princeshës së Uellsit në Karaibe, me 40-vjeçaren mbretëror që kishte veshur fustanin për një darkë zyrtare në Kingston të Xhamajkës këtë pranverë.

Me një dekolte jashtë shpatullave, fustani romantik është i shpërndarë me kristale nëpër dekolte, bust dhe fund të plotë.

Bizhuteritë e Mbretëreshës Elizabeth II morën qendër të vëmendjes Middleton, me dukeshën e atëhershme që kishte mbajtur flokët e saj në një stil elegant për të ekspozuar vathët e mëdhenj të mbretëreshës së ndjerë me xhufkë smeraldi dhe diamanti.

Ajo shtoi gjithashtu byzylykun e Mbretëreshës dhe mbërtheu në fustanin e saj Urdhrin e Familjes Mbretërore të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Kryqin e Madh Dame të Urdhrit Mbretëror Victorian, duke shtuar një shtesë të veçantë.

Pavarësisht nëse është një ngjarje për anëtarët e familjes mbretërore të Hollywoodit apo për anëtarët e familjes mbretërore, ky është një fustan që mahnit për çdo rast. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Në çift
Festë në UNI Cosmetics – dhurata pafund për të gjithë klientët!

Festë në UNI Cosmetics – dhurata pafund për të gjithë klientët!

Femra
Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Femra
Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Femra
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda
Sa zgjat ovulacioni dhe kur mund të mbetem shtatzënë?

Sa zgjat ovulacioni dhe kur mund të mbetem shtatzënë?

Dua bebe
Kalo në kategori