Kjo ngjyrë do t’ju pushtojë që në shikimin e parë

E rafinuar, por ende e pazakonshme, ngjyra e manaferrës është zgjedhje e shkëlqyeshme për damat të cilat dëshirojnë të bëjnë ndryshim të vogël, transmeton Telegrafi.

Më e mira te kjo ngjyrë është që mund të arrihen nuanca të panumërta, andaj mund të zgjidhni nga ato të shndritshme deri te të errëtat.

View this post on Instagram

A post shared by CT HAIR SALON (@salonepic) on Sep 25, 2019 at 6:28am PDT

Vjeshta është koha e shkëlqyeshme për eksperimentim. Floktarët janë të njëzëri kur është fjala për trendin e këtij sezoni, të gjitha nuancat e ngjyrës së vjollcës do të jenë hit absolut.

Nëse keni nënton të ngrohët të lëkurës, vendosni për ato nuanca të cilat në vete kanë parandjenjë të toneve të kuqe, derisa për nëntonin e ftohtë zgjedhje e vërtetë është ngjyra e vjollcës me shtesa të së kaltrës.

A jeni mjaft të guximshme që këtë vjeshtë të ndryshoni imazhin tuaj dhe të provoni këtë dukje joshëse dhe interesante?

View this post on Instagram

A post shared by HAIR||SKIN||LASHES||BRIDAL (@girlsgonestyledsalon) on Sep 25, 2019 at 5:57am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Giuliano Piscinelli (@giuliano.piscinelli) on Sep 25, 2019 at 4:31am PDT

/Telegrafi/