LAJMI I FUNDIT:

Frizura e fundit e Kate Middleton u krijua me kujdes të veçantë

Frizura e fundit e Kate Middleton u krijua me kujdes të veçantë

Gjithmonë na pëlqen të shohim të gjitha paraqitjet e mahnitshme që bën Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton.

Ajo pak a shumë ka mbajtur ngjyrën e njëjtë kafe tash e disa kohë, përveç që e hapi atë më shumë se kurrë në nëntor të vitit të kaluar, dhe së fundmi shtoi disa pike delikate të karamelit.

Kate nuk zhgënjeu për takimin e saj të fundit publik në Ditën Ndërkombëtare të Mamisë, intervistë e saj e zhvilloi me maminë Harriet Nayiga për edicionin e majit të Nursing Times.


Kur u shfaqën fotografi të bisedës së Kate me Harriet, e cila foli për punën e saj si infermiere dhe si themeluese e MILCOT (Transformimi i Komunitetit i udhëhequr nga Mamia), ne nuk mund të mos vinim re përpjekjen që kishte bërë Kate me flokët e saj, veçanërisht pasi pjesa më e përpunuar e saj nuk mund të shihej në ekran.

Seksioni i pasmë ishte mbështetur në stilin e saj të preferuar – gjysmë të lëshuara, me skajet e përdredhura në mënyrë të hollësishme dhe të lakuar butësisht në fund. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Këshilla Estetike
Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Gjashtë shenja që një djalë të pëlqen, por ka frikë të ta thotë

Këshilla dhe arsye
Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Zgjidhni një nga këto ngjyra që u jep shkëlqim femrave mbi 40 vjeç

Këshilla Estetike
Kalo në kategori