Muajin Shkurt – muajin e ofertave të ëmbla po e fillojmë me javën e kuzhinës. Bëhu pjesë e javës së gatimit plot surpriza dhe oferta të parezistueshme. Të gjithë ju pasionant të kuzhinës dhe ju që kujdeseni për mënyrën e të ushqyerit tuaj KLIKONI KËTU për të përfituar të parët nga ofertat që zgjasin vetëm deri me datën 10 Shkurt!

Gjërat e mira zgjasin shkurt, andaj THIRR TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90 dhe bëhu pjesë e muajit me ofertat më të ëmbla duke përfituar nga zbritjet deri në 60% në kategorinë e kuzhinës

Shtoni kuzhinës tuaj ëmbëlsi me enët dhe aksesorët më të mirë nga Delimano të cilët, vetëm këtë javë mund t’i porosisni me zbritje. Produkte të limituara në sasi dhe kohë, andaj mos e humb rastin të përfitosh nga kjo javë.

Raftet tuaja në kuzhinë mund t’i kompletoni me enë nga linja Stone Legend, pastaj linja Joy që ofron xhezve elektrike, grirëse dhe blender dore. Gjithashtu ju do të mund të përfitoni aksesorë nga Delimano si thika, mprehës thikash, qëruese etj.

Kjo është vetëm java e I-rë e muajit Shkurt. Juve ju presin plot tre javë të tjera: ajo e dashurisë, shtëpisë dhe bukurisë ..Rrini me NE! /Telegrafi/

Artikull i Sponsoruar