LAJMI I FUNDIT:

Festa e Ditës së Verës, pesë kilometra radha e makinave në hyrje të Elbasanit

Festa e Ditës së Verës, pesë kilometra radha e makinave në hyrje të Elbasanit

Në kuadër të festës së Ditës së Verës dhjetëra persona kanë udhëtuar drejt Elbasanit për të festuar.

Reklama

Si pasojë është krijuar trafik hyrje të Elbasanit, ku ka radhë të gjata kilometrike makinash.

Sipas pamjeve të siguruara nga Euronews Albania, radhët e gjata ta makinave arrijnë deri në pesë kilometra.

Elbasanin e vizitoi ditën e sotme dhe kreu i qeverisë Edi Rama dhe ish-kryeministri i Partisë Demokratike, Sali Berisha, të cilët përcollën dhe mesazhet e tyre duke uruar dhe shqiptarët. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Pamje nga vila e Milan Radoiçiqit në veri, Sveçla: Po dëshmohet se nuk bëhet fjalë për asnjë 'luftëtar lirie' por për një Pablo Escobar të rajonit

Lajme
Radoiçiq pranon pjesëmarrjen në sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit

Radoiçiq pranon pjesëmarrjen në sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit

Lajme
Automjete, argjend, motorë, anije, 7 DVR, dronë – Gjithçka u sekuestrua gjatë aksionit policor në veri

Automjete, argjend, motorë, anije, 7 DVR, dronë – Gjithçka u sekuestrua gjatë aksionit policor në veri

Lajme
Përderisa është ndëshkuar Kosova, Borell thotë se BE mund të merr masa edhe ndaj Serbisë

Përderisa është ndëshkuar Kosova, Borell thotë se BE mund të merr masa edhe ndaj Serbisë

Lajme
NATO-ja miraton forca shtesë për shkak të tensioneve në veri të Kosovës

NATO-ja miraton forca shtesë për shkak të tensioneve në veri të Kosovës

Siguri
Vuçiq: Milan Radoiçiq ka dhënë dorëheqjen nga posti i nënkryetarit të Listës Serbe

Vuçiq: Milan Radoiçiq ka dhënë dorëheqjen nga posti i nënkryetarit të Listës Serbe

Lajme
Kalo në kategori