LAJMI I FUNDIT:

Panairi më i madh Horeca në Kosovë me risi të shumta

Panairi më i madh Horeca në Kosovë me risi të shumta

Horeca, panairi më i madh në Kosovë me sipërfaqe prej 9000m2 vjen me risi të shumta për të gjithë profesionistët, pronarët, menaxherat dhe kuzhinierat e restoranteve. Më datë 26-28 Prill 2024 ky panair është ngjarje e domosdoshme dhe e jashtëzakonshme për çdo Chef!

Nga datat 26-28 Prill 2024, ky panair do të jetë porta juaj e inovacionit, ku do të zbuloni teknologjitë më të fundit që do të revolucionarizojnë kuzhinën tuaj. Në këtë panair do të prezantohen teknologjitë më të fundit për zgjidhje praktike dhe super funksionale për çdo kuzhinier duke përfshirë:

– Zhvillimin e shpejtësisë në procesin e pjekjes duke ju kursyer kohë,

– Detajet që ofrojnë jo vetëm funksionalitet dhe estetikë maksimale, por mirren parasysh edhe nevojat praktike dhe ergonomike të kuzhinierëve,

– Përgatitjen e shumë ushqimeve në të njëjtën kohë pa qenë në praninë e stresit dhe nxitimit,

– Sistemet më të reja të menaxhimit të punës në kuzhinë duke përdorur inteligjencën artificiale,

– Sistemet e fundit teknologjike për përpunimin e brumrave me qëllim kursimin në kohë, hapsirë dhe energji,

– Teknologjitë që ofrojnë gjithmonë pjekje uniforme,

– Paisje lehtë të përdorura dhe me performancë perfekte pjekjeje

– Paisje që grantojnë shpejtësi dhe rezultate perfekte.

Ky panair bashkon 100 kompani pjesëmarrëse që do të kenë mundësinë të mësojnë nga demonstrimet e 60 kuzhinierëve ndërkombëtarë dhe vendorë si dhe nga 50 brendet botërore, ata kanë gjithçka që ju nevojitet për ta bërë procesin tuaj të gatimit të lehtë dhe për ta çuar biznesin tuaj në nivel tjetër.

Panairi Horeca, panairi më i madh në Kosovë 9000m2 i organizuar nga Frigo Deluxe është mundësi që s’duhet humbur në asnjë mënyrë pasi përvoja që përfitohet aty është e papërsëritshme.

Më datat 26-28 Prill përgatituni të krijoni partneritete të reja e kujtime të paharrueshme. 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Deri në 1 mijë euro për familje për të mbështetur instalimin e sistemit për energjinë e ripërtëritshme - hapet thirrja

Ekonomi
Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Peci shpërndau vaksina nga ajri kundër tërbimit: Është sëmundje vdekjeprurëse që bartet nga kafsha tek njeriu

Ekonomi
Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi ofron nisje çdo ditë në drejtim të Shëngjinit dhe Velipojës

Kompania Turistike Shpejtimi
UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT renditet në mesin e top 100 universiteteve në botë në fushën e arkitekturës dhe inxhinierisë civile

UBT
Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Ti në pauzë, a e lyn a e ngjyn?

Perfetta Pashteta
A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

A don me ditë qysh me u dok ma s'miri?

Melodia Px
Kalo në kategori