Top Shop hap fundjavën ekskluzive përplot risi, me zbritje deri në -70%. Sot, në të premtën më të gjatë të vitit kalendarik, Top Shop ju ofron mundësinë të përfitoni nga zbritjet më të mëdha, deri në -70% në të gjitha kategoritë e produkteve, për të vazhduar me oferta edhe në datat 22, 23 dhe 24 qeshor!

Shfrytëzoni mundësitë e blerjes përmes të gjitha kanaleve tona të shitjes: Internet (blerjeve online), thirrjeve telefonike apo përmes rrjetës së gjerë të dyqaneve Top Shop dhe Dormeo Home në tërë Kosovën.

Ofertat vlejnë në të gjitha brendet: Top Shop, Dormeo, Delimano, Rovus, Walkmaxx dhe Wellneo.

Disa nga super-ofertat e së premtes më të gjatë të vitit mund t’i shihni më poshtë.

Brendi Dormeo me produktet për shtëpi dhe dhomë gjumi ju mundëson kursime në vlera prej qindra eurosh dhe zbritje deri në -70% në kategoritë: dyshek, mbishtresa dysheku, jorgan, jastëk dhe aksesorë.

Delimano që plotëson kuzhinën tuaj me enët edhe aksesorët më funksional ju sjell oferta dhe zbritje në produktet e shumëkërkuara BESTSELLER:

Rovus me produktet për pastrim dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, si dhe Wellneo me produktet e bukurisë dhe shëndetit ju ofrojnë oferta ekskluzive me zbritje marramëndese.

Sasitë janë të limituara, prandaj telefononi TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për të porositur online. Të gjithë po përfitojnë, nxito edhe TI.

artikull i sponsorizuar