LAJMI I FUNDIT:

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: ‘Sirenës’ i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: ‘Sirenës’ i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Sirena profesioniste, Gabriela Green-Thompson Coy, ishte duke performuar në një vend nënujor në qendrën tregtare Randburg në Afrikën e Jugut kur përjetoi dramë.

Vajza u tundi dorën vizitorëve të mbledhur dhe u dha puthje gjersa më pas u përpoq të dilte në sipërfaqe. Megjithatë, gjërat nuk shkuan mirë…

Kostumi i sirenës, i bërë nga silikoni, u mbërthye mes shkëmbinjve dhe vizitorët e tronditur panë ndërsa Gabrielle përpiqej të arrinte në sipërfaqe.

Vajza mbeti mjaft e bllokuar, ndaj aplikoi teknikën e “evakuimit të bishtit”, e cila e ndihmoi të shpëtonte veten, transmeton The Sun.

Dëshmitarët e ngjarjes së çuditshme thonë se ajo u trondit dukshëm nga përvoja kur doli nga rezervuari i ujit.

Videoja është regjistruar më 25 nëntor dhe deri më tani është shikuar 4.2 milionë herë vetëm në TikTok. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun

"Udhëtarët e kohës nga viti 2027" shpërndajnë pamjet duke pretenduar se nuk ka asnjë shenjë të jetës njerëzore

Interesante
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Nusja çmend rrjetin derisa bën 'twerk' e veshur me tanga në dasmën e saj

Virale
Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Kalo në kategori