LAJMI I FUNDIT:

Doli rastësisht para objektivit të kamerës, derisa motra e saj po zhvillonte takim pune në Zoom – kishte vetëm peshqir në trup

Doli rastësisht para objektivit të kamerës, derisa motra e saj po zhvillonte takim pune në Zoom – kishte vetëm peshqir në trup

Një video është bërë virale dhe deri më tani ka marrë mbi tetë milionë shikime, e kur ta shihni do ta kuptoni pse.

Reklama

TikTokerja, Mellisa Ong, pasi kishte bërë dush, rastësisht ishte futur në kuadrin e videos-bisedës biznesore që po e realizonte motra e saj – dhe në ato momente ajo shfaqet e mbështjellur me peshqir, transmeton Telegrafi.

Kjo vajzë pretendon se nuk ka pasur fare ide se motra e saj po bisedonte me kolegët – derisa nuk u bë shumë vonë. Nga turpi mbeti e shtangur në vend, kurse motra e saj mezi u përmbajt nga të qeshurat kur pa se çfarë ndodhi.

“Rastësisht kam shëtitur rastësisht në prapavijën e Zoomit të motrës gjatë takimit. Nuk e dija se po më filmojnë derisa më dërgoi këtë video që është bërë virale dhe u shikua nga më shumë se tetë milionë njerëz”, ka shtuar ajo. /Telegrafi/

@chunkysdeadI’M SCREAMING LMFAO♬ original sound – Melissa Ong

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Lavaman, vazo lulesh... Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Këta persona shikuan albumet familjare dhe rikrijuan fotot e vjetra, rezultatet janë legjendare

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori