LAJMI I FUNDIT:

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë emëron Zana Beqirin si drejtoreshë ekzekutive

Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë emëron Zana Beqirin si drejtoreshë ekzekutive

Bordi i Drejtorëve të Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Kosovës njofton se ka emëruar Zana Beqirin si drejtoreshë ekzekutive.

Sipas DHTIK-ut, Beqiri është juriste me profesion dhe vjen me një përvojë mbi 22 vite menaxhimi vendore dhe ndërkombëtar.

“Kjo përvojë e ndërlidhur me një numër të madh sektorësh do të ndihmojë DHTIK-un në rritjen dhe zhvillimin edhe me të madh në shërbim të bizneseve dhe rritjen e kontributit për përmirësimin e infrastrukturës ligjore të vendit tonë”, thuhet në njofton DHTIK.


Beqiri është emëruar me mandat trevjeçarë. /Telegrafi/

Në trend Ekonomi

Më shumë
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

MEKA HALAL FOOD
Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Euro Auto Ekspertizë - Dynomark
BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT
Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

IP Petrol
Kalo në kategori