LAJMI I FUNDIT:

Dera e veturës i bllokohet nga akulli, përdor çekiçin për ta hapur

Dera e veturës i bllokohet nga akulli, përdor çekiçin për ta hapur

Ky është një moment i pazakontë kur një burrë nga Shtetet e Bashkuara, përdor çekiçin për ta hapur derën e ngrirë të veturës.

Burri i paidentifikuar, përdori çekiçin për ta goditur në pjesët anësore derën që ishte bllokuar nga sasia e madhe e akullit, transmeton Telegrafi.


Para realizimit të videos, partnerja e burrit kishte tentuar të hap dyert e veturës, por pa ndonjë sukses.

Duke parë se nuk kishte alternativa tjera, burri mori çekiçin dhe filloi ta godasë në pjesët anësore derën – që më pas u hap pa ndonjë problem. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Është gjithmonë mirë të dini: Si të llogarisni sa karburant ju ka mbetur në rezervuar?

Është gjithmonë mirë të dini: Si të llogarisni sa karburant ju ka mbetur në rezervuar?

Auto
Hulumtimi shkencor: Veturat elektrike janë më të rrezikshme për këmbësorët

Hulumtimi shkencor: Veturat elektrike janë më të rrezikshme për këmbësorët

EVs
Mosha mesatare e makinave në SHBA arrin rekord të ri

Mosha mesatare e makinave në SHBA arrin rekord të ri

Auto
Marka e njohur Alfa Romeo u detyrua të ndryshojë

Marka e njohur Alfa Romeo u detyrua të ndryshojë "një detaj të dizajnit" - duke i dhënë fund traditës 70-vjeçare

Auto
Tesla vjen me një mënyrë interesante të joshjes së klientëve kinezë nëse ata blejnë një makinë të kompanisë

Tesla vjen me një mënyrë interesante të joshjes së klientëve kinezë nëse ata blejnë një makinë të kompanisë

Auto
Qentë robotikë “patrullojnë” në fabrikat e BMW-së

Qentë robotikë “patrullojnë” në fabrikat e BMW-së

Auto
Kalo në kategori