Demi Lovato na ka trajtuar me një prerje të re flokësh, pikërisht në kohë për vitin e ri.

Ajo debutoi pamjen e saj të re në Instagram me një video të shkurtër të fotografit dhe regjisorit Angelo Kritikos , me mbishkrimin, “Xhiruar në FaceTime nga Angelo Kritikos”.

Demi e plotësoi pamjen e re me një palë vathë ari, vetulla të guximshme dhe buzë me shkëlqim. Ajo shtoi edhe rimelin e syve dhe qerpikët më të plotë.

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)


Fansat e vërshuan postimin e saj me komente shumë pozitive për pamjen e re të yllit.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Lovato po bën një ndryshim dramatik, gjatë këtij viti ajo ka eksperimentuar mjaft me pamjen. /Telegrafi/