A jeni në kërkim të dhuratës më speciale për festat e fundvitit? Sigurisht, nuk dëshironi që dhurata juaj të jetë klishe, aq më pak të mos i pëlqej personit që do t’ia dhuroni.

Nëse jeni në kërkim të dhuratave unike për më të dashurit tuaj, ne kemi një listë me propozime për ju! Për çdo person të dashur që ju keni: babain, nënën, motrën, vëllanë apo fëmijët tuaj – madje edhe për vetën tuaj!

Seti Warm Hug (Batanije & Jastëk)

Seti Warm Hug që 6 vite është produkt BESTSELLER i sezonës së fundvitit. Është dhurata ideale që mund t’u dhuroni më të dashurve tuaj! I ngrohtë, i butë dhe i rehatshëm do t’u shtoj mbrëmjeve tuaja të fundvitit frymë festive magjike.

Porosit KËTU ose telefono në numrin falas: 0800 100 90

Roboti i kuzhinës Delimano

Sigurisht keni në familje dikë që është i apasionuar rreth kuzhinës dhe ushqimeve. Roboti i kuzhinës Delimano – EDICIONI FESTIV është dhuratë e dedikuar për personat që e duan kuzhinën. Ju do të u’a lehtësoni punën atyre dhe të shijoni ushqime të shijshme përgjatë festave të fundvitit.

Porosit KËTU ose telefono në numrin falas 0800 100 90

Ngrohës & Masazhues Wellneo 3në1

Ngrohësi & masazhuesi 3në1 është produkt ideal për ditët e ftohta të dimrit. Përveq si ngrohës për këmbë, mund ta përdorin si masazhues për këmbët e lodhura, si dhe me masazhën “akupresurë” mund të ju siguroni stimulim shtesë gjatë masazhit dhe reduktim të tensionit në muskuj dhe nyje. Dhuratë e përsosur për prindërit apo gjyshërit.

Porosit KËTU ose telefono në numrin falas 0800 100 90

Magic PAD – lodra për fëmijë

Për më të vegjlit tuaj, ju gjithmonë përzgjedhni dhuratat më unike, ato më të cilat ata do të shijojnë çdo moment! Ju nuk keni nevoj të shpenzoni me qindra euro në iPad, kur mund t’u dhuroni fëmijëve tuaj MAGIC PAD, lodrën edukativo-argëtuese më të cilën fëmijët tuaj do të mësojnë të zhvillojnë aftësi motorike, të krijojnë shkathtësi dhe shpikje, të forcojnë vendimmarrjen e tyre e shumë më tepër se kaq.

Porosit KËTU ose telefono në numrin falas 0800 100 90

Çizme dimërore Walkmaxx – për femra dhe meshkuj

Çizmet Walkmaxx Comfort janë dhuratë speciale, e qëlluar për ditët e lagështa & ftohta. Kanë materiale cilësore, veti anti-rrëshqitëse janë të papërshkueshme nga uji si dhe të buta. Modele për të dy gjinitë: femra dhe meshkuj!

Për porosi telefono në numrin falas 0800 100 90

Dyshek Dormeo | Dhurata në vlerë 169.90€

Krejt në fund, dhurata më ekskluzive që mund t’i dhuroni vetes ose familjes tuaj, është dysheku Dormeo – dysheku më i besueshëm në tregun kosovar. Ekskluzivisht për festat e fundvitit dysheku vjen me ofertën speciale festive – me dhurata në vlerë 169.80€ krejt falas. Përzgjedhni nga dyshekët Dormeo KËTU dhe fitoni falas: ngrohëse elektrike, jorgan dhe jastëk.

Përzgjedhni dhuratën më speciale për fundvit. Telefononi falas në 0800 100 90 dhe ne do t’u ndihmojmë në përzgjedhjen e dhuratës më të veqantë për këtë fundvit.