LAJMI I FUNDIT:

Çifti u futën në një tualet “për t’u argëtuar”, më pas përjetuan një debakël – kamera regjistroi çdo detaj

Çifti u futën në një tualet “për t’u argëtuar”, më pas përjetuan një debakël – kamera regjistroi çdo detaj

Një çift u kap nga kamerat në Kinë teksa futeshin fshehurazi në një tualet portativ për “një lëvizje të fshehtë”.

Një burrë dhe një grua u panë duke ecur nëpër atë që duket të jetë një kantier ndërtimi, për të shkuar drejt tualetit portativ, përcjell Telegrafi.

Siç edhe shihet në pamje, gruaja hap derën dhe i hedh një sy, para se të futet burri dhe pas tij edhe gruaja.


Por pak çaste më vonë, “një mur anësor thyhet” dhe gruaja bie në tokë.

Burri mund të shihet duke u përpjekur për ta kapur atë ndërsa ajo bie, dhe më pas duke u larguar nga dera.

Të mbetur në një situatë jo të mirë, dyshja duket se janë larguar nga vendi i ngjarjes. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Fun
Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Interesante
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Kalo në kategori