LAJMI I FUNDIT:

Central Park, vetëm 5 minuta larg nga qendra e Prishtinës!

Central Park, vetëm 5 minuta larg nga qendra e Prishtinës!

Vetëm 5 minuta larg nga zhurma e qytetit të Prishtinës, qendra tregtare Central Park, ofron një eksperiencë unike për blerje dhe relaksim. Me mbi 700 vende parkimi, qendra është e lehtë për tu arritur dhe ofron një qasje të shpejtë dhe të rehatshme për vizitorët.

Brenda qendrës, ju do të gjeni mbi 50 brende të ndryshme që ofrojnë gjithçka nga tekstili, veshje sportive, elegante, deri tek produkte ushqimore. Ky diversitet i brendeve bën që të gjithë vizitorët të gjejnë diçka që i përshtatet shijes dhe nevojave të tyre.

Zona jonë e ushqimit është një oazë qetësie, ku mund të shijoni një gamë të gjerë të ushqimeve dhe pijeve, në një ambient të qetë dhe relaksues. Kjo bën që çdo vizitë në qendrën tonë të jetë jo vetëm një përvojë blerjeje, por edhe një mundësi për të shijuar momente të qeta dhe të këndshme.

Për fëmijët, kemi krijuar një hapësirë lojërash të pasur dhe argëtuese, duke siguruar që edhe ata të kenë një përvojë të paharrueshme. Nga lojërat e sigurta dhe të argëtuese, fëmijët mund të shijojnë kohën e tyre ndërsa prindërit shfletojnë nëpër dyqane.

Ejani dhe përjetoni vetë këtë kombinim të përkryer të qasjes, diversitetit dhe qetësisë që ofron qendra jonë tregtare. Është më shumë se një qendër blerjesh; është një destinacion ku çdo vizitor ndihet i mirëpritur dhe i kënaqur.

Central Park – Bota Jote!