LAJMI I FUNDIT:

Burri hasi në një gur varri me një kod QR – kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Burri hasi në një gur varri me një kod QR – kur e skanoi nuk mund ta imagjinonte se çfarë pa

Një video e një guri varri që kishte të ndërthurur një kod QR po përhapet në rrjetet sociale, duke u çuditur me përmbajtjen që ka.

Ishte një burrë i cili kishte pikasur këtë në varreza derisa dokumentoi për të gjithë atë që kishte parë.


“Nuk mund ta besoj atë që pashë sot në varreza”, tha autori i videos virale që po përhapet në TikTok me shpejtësi rrufeje.

@remember.well.us♬ someday i’ll get it – Alek Olsen

Derisa iu afrua gurit të varrit me një kod QR, burri e skanoi atë. Në momentin që u lexua kodi, u hap një dritare që tregonte një mori kujtimesh të një çifti të moshuar që ishin varrosur aty.

Familja e tyre me sa duket kishte mbledhur të gjitha video-incizimet dhe i kishin bërë bashkë, si një video-album kujtimor.

Në këtë album, kishte një sërë kujtimesh që çifti kishin pasur së bashku.

Videoja ka marrë mbi 19 milionë pëlqime dhe njerëzit janë vërtet të prekur. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Ata janë më të zgjuarit - gjenitë e vërtetë lindin në këtë shenjë të zodiakut

Ata janë më të zgjuarit - gjenitë e vërtetë lindin në këtë shenjë të zodiakut

Astrologji
Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

Pse duhet të vendosni folie alumini në dorezat e dyerve sa herë që largoheni nga banesa?

A e dini se...
Me këto veprime e ‘prishni’ makinën larëse, këto gjëra nuk i keni ditur

Me këto veprime e ‘prishni’ makinën larëse, këto gjëra nuk i keni ditur

A e dini se...
Hëna e plotë në Shigjetar: Ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Hëna e plotë në Shigjetar: Ç’do të ndodhë me shenjën tënde

Lifestyle
Pse duhet të vendosni një filxhan tek dera sa herë që jeni vetëm në banesë? Ja arsyeja

Pse duhet të vendosni një filxhan tek dera sa herë që jeni vetëm në banesë? Ja arsyeja

Stil
Rrobat mund të kthehen siç ishin pa shumë lodhje dhe mund

Rrobat mund të kthehen siç ishin pa shumë lodhje dhe mund

Bëje vet
Kalo në kategori