0Shares

Moda nuk është thjeshtë trend, është diçka që e karakterizon secilin.

Veshjet e bukura, me materiale cilësore, me detaje dhe nga brende të njohura janë diçka e cila preferohet nga shumë njerëz.

Njeri nga dyqanet me veshjet më të mira në vend vjen me ofertë shumë atraktive dhe një llojllojshmëri të zgjedhjeve të rrobave më të bukura sezonale.

Moda Italia ofron zbritje sezonale në të gjithë artikujt 50% në brendet e njohura: Roberto Botticelli, Nappaijri, Armani Jeans, Daffari, Kappa, Tommy Hilfiger, Blend, Wranggler, CK, Replay, Scoth & Soda e shumë të tjerë si për femra po ashtu edhe për meshkuj.

Zbritja vlen në çdo produkt veror po ashtu në kostume, këmisha, pantallona në përjashtim të aksesorëve.

Moda Italia Store gjendet në Zonën Industriale, kilometri i dytë Prishtinë – Fushë Kosovë.

Për më shumë klikoni këtu:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)