LAJMI I FUNDIT:

Binjaket thonë se janë shumë të ngjashme, ndajnë të njëjtin burrë dhe duan të mbesin shtatzënë në të njëjtën kohë

Binjaket thonë se janë shumë të ngjashme, ndajnë të njëjtin burrë dhe duan të mbesin shtatzënë në të njëjtën kohë

Anna dhe Lucy DeCinque e cilësojnë njëra-tjetrën si “binjaket më identike në botë” dhe punojnë për të përmbushur titullin e tyre të vetëshpallur.

Reklama

Binjaket janë të fejuara me të njëjtin burrë, ndajnë orarin e njëjtë të banjës dhe bëjnë të njëjtën punë (njëra me rrogë dhe tjetra si vullnetare, për arsye ligjore), transmeton Telegrafi.

Ato gjithashtu plotësojnë fjalitë e njëra-tjetrës pasi flasin të dyja njëherazi.

Binjaket DeCinque treguan në një emision për jetën e tyre interesante, që përfshin gjithashtu fejesën me të njëjtin burrë, Ben. Ky i fundit i propozoi martesë atyre në fund të sezonit të parë pas 11 vjetësh lidhjeje.

Gjatë sezonit të dytë, binjaket gjithashtu thonë se e kanë ëndërr të mbesin shtatzënë në të njëjtën kohë.

Shikuesit shpesh kritikojnë motrat për afërsinë e tyre, thonë binjaket. Por megjithatë u shprehën se nuk ndihen pishman për jetesën tyre.

“Ne e duam njëra-tjetrën dhe me të vërtet nuk mund të jetojmë pa njëra tjetrën. Dhe ne funksionojmë si një person”, thonë ato.

Binjaket kanë qenë në lidhje me Ben Byrne për më shumë se një dekadë dhe ai i propozoi atyre me unaza identike.

Motrat thanë për Insider se ai është i vetmi burrë që e kishin ndarë bashkë, sepse ai kishte pranuar të mbante një lidhje me të dyja.

Ato thanë se u dashuruan me personalitetin e tij, humorin dhe aftësinë për t’i trajtuar ato në mënyrën se si ato dëshirojnë të trajtohen. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Një skenë e çuditshme nga Çekia është bërë hit absolut në Facebook

Një skenë e çuditshme nga Çekia është bërë hit absolut në Facebook

Fun
Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori