LAJMI I FUNDIT:

Billie Eilish prezanton parfumin me një pamje krejtësisht ndryshe

Billie Eilish prezanton parfumin me një pamje krejtësisht ndryshe

Fushata e re e parfumit të Billie Eilish, Eilish No.2, paraqet këngëtaren me një pamje të errët, flokë të lagur dhe fustan të tejdukshëm

Reklama

“Më pëlqeu shumë ideja e një bote më të errët dhe me shi për Eilish No. 2,” tha Eilish në një deklaratë.

“Ne filluam me notat origjinale “Eilish”, të ngrohta dhe të ëmbla, por më pas shtuam elementë pikantë dhe pyjorë për një ndjenjë më të zjarrtë dhe të lagësht.”

Në Eilish No.2, Billie sjell një aromë që është një bashkim i aromës së luleve të lagështa, shiut dhe drurit.


Në trend Femra

Më shumë
Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Femra
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Kalo në kategori