LAJMI I FUNDIT:

Beyonce vishet sërish me një kreacion të Valdrin Sahitit

Beyonce vishet sërish me një kreacion të Valdrin Sahitit

Dje (e mërkurë) filmi “The Harder They Fall” hapi Festivalin e Filmit në Londër, me një tapet të kuq që shënoi kthimin në premierat e mbajtura në mënyrë fizike.

Reklama

E pjesë e kësaj mbrëmje të rëndësishme ishte edhe Beyonce, e cila ishte aty si përkrahës e burrit të saj, Jay Z, i cili është producent i filmit.

Dukjen për këtë paraqitje, Beyonce ia ka besuar silistin të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Një fustan i zi i gjatë ishte përzgjedhja e yllit botëror, e si detaj që e bënte atë edhe më elegant ishte prerja në pjesën e sipërme.

Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’
Lexo po ashtu Beyonce vishet nga Valdrin Sahiti në ‘Pre-Grammy Awards 2020’

Fustanin diva e kombinoi me taka të zeza, syze dielli të zeza dhe një çantë dore me gurë të vegjël argjendi.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Ndryshe, kjo është hera e dytë që Beyonce zgjedh të vishet me një kreacion të Sahitit, ajo së pari zgjodhi një fustan të kuq për paraqitjen në ‘Pre-Grammy Awards 2020’. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori