Nuk kemi nevojë t’ju themi që pjesët e gardërobës të cilat zbulojnë supet janë hiti më i madh i kësaj vere!

Dhe derisa edhe më tutje jeni në kërkim të bluzës më të bukur me supe lakuriq, ju propozojmë të bëheni më kreative dhe vetë të bëni fanellën e cila do të theksojë më shumë feminitetin tuaj, transmeton Telegrafi.

E gjitha që ju duhet për fillim është që në dollapin tuaj (apo të tij) të gjeni një këmishë të vjetër dhe magjia mund të fillojë!

Tani kur keni materialin kryesor, gjeni edhe elementet e tjera:

– shiritin elastik
– gjilpërë për qepje
– makinë qepjeje
– gërshërë
– hekur për hekurosje

Shikojeni videon dhe ndiqni veprimet!

/Telegrafi/