Ato ndodhen në kryeqytetin francez për të modeluar në sfilata si pjesë e Javës së Modës në Paris.

Dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid u shfaqën një tjetër shfaqje mahnitëse ndërsa dolën përsëri në pistë për shfaqjen e Coperni në Paris sot (e enjte).

Supermodelja Bella, 25 vjeçe, i la pak imagjinatës teksa doli pa sytjena me një fustan të zi gjysmë të tejdukshëm me qafore, të stolisur me gurë të shkëlqyeshëm argjendi.

Kombinimi mahnitës kishte një prerje dhe të çara anash, ndërsa Bella nxirrte në pah format e saj të tonifikuara me çizme të gjata mbi gju.

Victoria Beckham u shfaq e mahnitshme në Javën e Modës në Paris, e shoqëruar nga djali i saj 19-vjeçar Victoria Beckham u shfaq e mahnitshme në Javën e Modës në Paris, e shoqëruar nga djali i saj 19-vjeçar

Ndërkohë, motra e saj e madhe Gigi shfaqi një figurë elegante me një fustan rozë treçerekësh me një të çarë dramatike anash, ndërsa veshja mahnitëse ishte zbukuruar me një sërë nyjash në stil trëndafili.

Modelja, 26 vjeçe, dukej spektakolare teksa u ngjit në pistë me një palë taka të bardha unike, të zbukuruara me një zinxhir të trashë përgjatë gishtërinjve me majë.

Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White

Ajo kapi një çantë të vockël transparente në njërën dorë, ndërsa flokë e saj të arta i mbajti drejt anash. /Telegrafi/