LAJMI I FUNDIT:

Bastisje në Manastir, arrestohet një 54-vjeçare për posedim të lëndëve narkotike

Bastisje në Manastir, arrestohet një 54-vjeçare për posedim të lëndëve narkotike

MPB Maqedoni njofton se sot (06.06.2023), policia kriminale në SPB Manastir ka arrestuar Z.M.(53) nga Manastiri.

Reklama

“Gjatë kontrollit në shtëpinë dhe objektet ndihmëse të përdorur nga Z.M.(53) nga Manastiri, janë gjetur 96 pako me marijuanë, një pako amfetaminë, një peshore digjitale dhe sende të tjera”.

“Pas dokumentimit të ngjarjes ndaj Z.M. do të vijojë kallëzim i duhur sipas nenit 215 të KP”, thonë nga MPB.

Në trend Lajme

Më shumë
Vazhdojnë reagimet pas sulmit terrorist, Bugajski, Lajçakut: Ndaloni gjuhën e pakuptimtë, Beogradi e Moska po ju marrin për budallenj

Vazhdojnë reagimet pas sulmit terrorist, Bugajski, Lajçakut: Ndaloni gjuhën e pakuptimtë, Beogradi e Moska po ju marrin për budallenj

Lajme
'Dikush i ka tradhtuar sulmuesit, ka shumë pikëpyetje' – banori serb në veri të Kosovës tregon për ngjarjet në Banjskë

'Dikush i ka tradhtuar sulmuesit, ka shumë pikëpyetje' – banori serb në veri të Kosovës tregon për ngjarjet në Banjskë

Lajme
Pamje me dron të ikjës së grupit terrorist serb nga Manastiri i Banjskës

Pamje me dron të ikjës së grupit terrorist serb nga Manastiri i Banjskës

Lajme
Kurti jep detaje të arsenalit të armëve të sekuestruara: Serbia duhet të mbahet përgjegjëse për sponsorizimin e terrorizmit

Kurti jep detaje të arsenalit të armëve të sekuestruara: Serbia duhet të mbahet përgjegjëse për sponsorizimin e terrorizmit

Siguri
Gashi: Në bazë të ligjeve të Kosovës, të arrestuarit për sulmin në veri mund të dënohen me burgim të përjetshëm

Gashi: Në bazë të ligjeve të Kosovës, të arrestuarit për sulmin në veri mund të dënohen me burgim të përjetshëm

Lajme
Avokatët zbardhin dëshmitë e serbëve të arrestuar për sulmin terrorist

Avokatët zbardhin dëshmitë e serbëve të arrestuar për sulmin terrorist

Siguri
Kalo në kategori