LAJMI I FUNDIT:

Bachelorette Night në Gold Class në Cinestar Megaplex!

BACHELORETTE NIGHT SI KURRË MË PARË!

Bëhuni gati të festoni me stil Bachelorette Night! Do të jetë një natë e mbushur me të qeshura, miqësi dhe kujtime të paharrueshme. CineStar në Prishtina Mall, ku magjia e ekranit të madh do të shtrojë skenën për festimet tuaja. Nga argëtimi me ushqimet dhe pijet e shijshme deri te shijimi i filmave më të fundit të suksesshëm, kjo festë beqarie premton të jetë një aventurë epike kinematografike.

Pra, merrni popcorn, vendosni kapelet e festës dhe le ta bëjmë këtë një natë për t’u mbajtur mend! Ne ju ofrojmë FILM sipas dëshirës tuaj, darkë nga menyja e Gold Class, pije e mirëseardhjes, hapsirë luksoze, trajtim i veçantë, festim unik!

Kënaquni me luksin e fundit kinematografik në kinemanë Gold Class. Me ulëse që shtrihen, shërbim të përsosur, do të ndiheni si një VIP që në momentin që hyni. Uluni dhe relaksohuni ndërsa shijoni filmat më të fundit në ekranin e madh, të gjitha duke shijuar ushqimin dhe pijet e shijshme të ofruara. Është një eksperiencë filmi dhe festimi si asnjë tjetër, ku çdo detaj është krijuar për të ngritur kënaqësinë tuaj dhe për t’ju bërë të ndjeni perfeksionin.

Për rezervime na shkruani në eventet.ks@cinestarcinemas.eu

Për informacione më të hollësishme dhe njoftime për filma vizitoni cinestarcinemas-ks.eu përmes aplikacionit CineStar Cinemas Kosovo ose në arkat e kinemasë.