0Shares

Në kuadër të planeve të zgjerimit, Audi po planifikon ta prodhojë edhe një SUV unik, që është kombinim mes makinës sportive dhe të shfrytëzueshme për familje dhe kupesë.

Ky kombinim pritet të shihet pas dy vitesh, kur do të lansohet Audi Q4 që është i pazakonshëm në pamje dhe me mundësi të shumta, transmeton Telegrafi.

Me komoditetin dhe luksin që ofron makina e bazuar në modelin TT, ajo pritet të jetë shumë e kërkuar në treg. Madje, t’i sfidojë edhe makinat që lansohen në atë kohë, Range Rover Evoque dhe BMW X2. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)