0Shares

Komuna e Rahovecit po vazhdon me investime në përmirësimin e infrastrukturës rrugore.

Në kuadër të këtyre investimeve, kanë përfunduar punimet në asfaltimin e dy rrugëve “Skënder Rexhepi “ dhe “Gëzim Hamza-Piktori”, në qytetin e Rahovecit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)