Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një person pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në Prizren, në ora 12:00.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/