LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet një person nga Manastiri i kërkuar me fletarrest

Arrestohet një person nga Manastiri i kërkuar me fletarrest

Siç njoftojnë nga MPB, 36 vjeçari i cili është kërkuar me fletarrest për drogë është arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në rrugën “Ohridska” në Manastir ku policët kanë arrestuar 36 vjeçarin I.M.


Sipas MPB-së, ai është kërkuar me fletarrest me urdhër nga Gjykata Themelore Manastir për mbajtjen e dënimit me burg për veprën penale shitje droge.

Personi është dërguar në Entin Ndëshkimor Përmirësues në Manastir për mbajtjen e dënimit./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Arrestohet asambleisti i LVV-së në Prishtinë, ish-asistenti i kryeministrit Kurti

Prishtina
Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Nuk dëshiroi të paguante për ta shikuar lojën në shesh, lirohet asamblisti i LVV-së, Beqiri: Hapësirat publike do të mbrohen gjithmonë

Lajme
Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Vërshime të mëdha në Pejë, Muhaxheri thotë se situata është nën kontroll

Komunat
Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Shi, shtrëngata dhe breshër – parashikimi i motit për këtë javë

Lajme
Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Çka fitojnë shqiptarët nga qeveria e re në Maqedoni të Veriut?

Politikë
Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Aksion i madh i Inspektoratit në disa qytete: Mbyllen 30 biznese të “muzikës live” dhe “qendrave të masazheve”

Lajme
Kalo në kategori