Ceremonia AMAs 2020 të dielën, 18 Nëntor ishte shumë e ndryshme nga vitet e kaluara për shkak të distancës shoqërore, por të famshmit ende u shfaqën shik dhe elegant si në skenë ashtu edhe në tapetin e kuq.

Megjithëse tapeti i kuq i American Music Awards ishte shumë më i qetë se zakonisht, moda që pamë në të sigurisht bëri bujë.

Veshja e nikoqires Taraji P. Henson ishte mahnitëse, natyrisht, siç ishte edhe veshja e këngëtareve Dua Lipa dhe Jennifer Lopez.

Foto: GettyImages

Ajo që ishte aq e mrekullueshme në lidhje me pamjet nga mbrëmja ishte se ato shfrenonin gamën. Ato ndërthurnin në mënyrë të përsosur magjepsjen Hollywoodiane të një shfaqje si Grammy me argëtimin e VMA-ve.

Reklama

Shikoni më poshtë dukjet më të mira në tapetit të kuq AMA 2020:

Reklama

Dua Lipa

Foto: GettyImages

Jennier Lopez

Foto: GettyImages

Bebe Rexha

Foto: GettyImages

Ciara

Foto: ABC

Megan Fox

Becky G

Foto: GettyImages

Paris Hilton

Foto: GettyImages

Tayshia Adams

Foto: GettyImages

Foto: GettyImages

/Telegrafi/