LAJMI I FUNDIT:

Akullin që provoi ta përpinte, iu kap për nofulle dhe nuk i shkëputej (Video)

Akullin që provoi ta përpinte, iu kap për nofulle dhe nuk i shkëputej (Video)

Shih Tzu nga Shtetet e Bashkuara, është pronarja e një qeni të vogël, që pati telashe me kubin e akullit që provoi ta përpinte.

Masa e ftohtë i ishte ngjitur për qimet e nofullës, ndërsa kafsha përpiqej më kot që ta hiqte, transmeton Telegrafi.


“Çfarë ke kështu, çka është kjo”, ka thënë Tzu, derisa përpiqej që t’i ndihmonte ta largonte copëzën.

Më poshtë mund ta shihni momentin kur i shkëputet akulli, në videon që është shpërndarë me shpejtësi në rrjetin social. /Telegrafi/