LAJMI I FUNDIT:

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar

Aksident komunikacioni zinxhiror në autostradën Shkup-Kumanovë, ka shumë të lënduar
Reklama

Më së paku 14 persona janë lënduar në një aksident zinxhiror komunikacioni që ka ndodhur në autostradën Kumanovë-Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00, ndërkaq në aksident janë përfshirë një xhip, autobus dhe një veturë tjetër.


Të lënduarit janë shtetas të Shqipërisë, ndërkaq katër prej tyre kanë lëndime më serioze.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer një ekip i SPB-së të Kumanovës të cilët do të dalin me detaje tjera rreth aksidentit./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vritet një grua në Prishtinë - Policia jep detaje

Vritet një grua në Prishtinë - Policia jep detaje

Kronika e Zezë
Profesorët serbë në universitetet evropiane tregojnë nëse Serbia e ka njohur “de facto” Kosovën

Profesorët serbë në universitetet evropiane tregojnë nëse Serbia e ka njohur “de facto” Kosovën

Lajme
I riu që vdiq pasi ra nga ndërtesa në Prishtinë, është Qazim Alaj nga Deçani

I riu që vdiq pasi ra nga ndërtesa në Prishtinë, është Qazim Alaj nga Deçani

Kronika e Zezë
Ambasadori Hill paralajmëron Serbinë për marrëdhëniet me Rusinë

Ambasadori Hill paralajmëron Serbinë për marrëdhëniet me Rusinë

Politikë
Udhëtimi pa viza nga 1 janari – ja sa para duhet të keni me vete kur udhëtoni në zonën Shengen

Udhëtimi pa viza nga 1 janari – ja sa para duhet të keni me vete kur udhëtoni në zonën Shengen

Lajme
Ish-zëvendësministri i Brendshëm, Hoxha: Ekziston rreziku i konfliktit të ri me Serbinë

Ish-zëvendësministri i Brendshëm, Hoxha: Ekziston rreziku i konfliktit të ri me Serbinë

Siguri
Kalo në kategori