Shtatzëna Adriana Lima dukej sensacionale teksa mahniti me një fustan leopardi në ndarjen e çmimeve “Women in Motion” në Francë të dielën.

40-vjeçares iu bashkua i dashuri i saj Andre Lemmers në Kanë, teksa ata vendosën një shfaqje të dashur në tapetin e kuq.

Ylli shfaqi barkun e saj të rrumbullakosur në kombinimin e tejdukshëm, i cili shfaqte një pjesë të madhe të kofshëve.

Fustani mahnitës paraqiste një rrip të zi të trashë mbi barkun e saj dhe dekolteja e zhytur në kapëse lejoi Adriana të shfaqte gjoksin e saj anësor teksa po shfaqte një stuhi.

Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë

Modelja e Victoria Secret tërhoqi vëmendjen te dekolteja e saj me një gjerdan verbues argjendi dhe të zi që binte në sy.

Adriana kishte veshur një gamë magjepsëse grimi, duke përfshirë një buzëkuq kafe.

Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur me fustan të zi në premierën e mini-serialit “The Offer” Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur me fustan të zi në premierën e mini-serialit “The Offer”

Ajo i shtoi një farë lartësie paraqitjes së saj me një palë taka të zeza me rripa të larta dhe i stiloi flokët e errëta super drejt me një ndarje në mes. /Telegrafi/