Adriana Lima zbuloi se ajo dhe Andre Lemmers janë në pritje të një djali pak ditë më parë, përmes Instagramit.

Dhe tani supermodelja braziliane dhe partneri i saj ishin ndër të famshmit që dolën në tapetin e kuq për premierën e mini-serialit të ri, “The Offer”, në Los Angeles.

Drama biografike fokusohet në zhvillimin dhe prodhimin e filmit ikonik gangster të Francis Ford Coppola, “The Godfather”, për Paramount Pictures.

Pasi tregoi publikisht shtatzëninë e saj në mes të shkurtit, Lima me krenari përkëdhel barkun e saj, e veshur me një fustan të zi me temina të plota, që kishte një të çarë të gjatë në të majtë, duke e lejuar atë të shfaqte këmbën e saj në një moment.

Adriana Lima tregon barkun e rrumbullakosur në një fustan me prerje për shfaqjen e Alexander Wang Adriana Lima tregon barkun e rrumbullakosur në një fustan me prerje për shfaqjen e Alexander Wang

Ai gjithashtu kishte një dizajn të zhytur që sigurohej përgjatë qafës me një buton të thjeshtë.

Ajo përputhej në mënyrë perfekte me veshjen me një palë taka të zeza, dhe i kishte stiluar flokët e saj të gjata, të drejta dhe të hijshme, me një anë në të djathtë.

Adriana Lima tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë gjatë Javës së Modës në Paris Adriana Lima tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë gjatë Javës së Modës në Paris

Në një moment, ylli i Victoria’s Secret u bë lozonjare për kamerën dhe drejtoi gishtat drejt barkut. /Telegrafi/