Nuk do të veshësh pantallona në gjithë këtë vapë? Mos i vish. Të paktën kështu bëri ikona Celine Dion.

Ajo ndodhet në Paris për Javën e Modës dhe na dha një mësim të mirë stili.

Për Paris Couture Week, 51- vjeçarja zgjodhi një trupore dhe një xhaketë të Off- White, veshur në pasarelën e pranverë 2019- s nga Gigi Hadid.

Sigurisht ky nuk është rasti i parë kur Celine e shndërroi Javën Couture në show-n e saj personal.

Që prej ndryshimeve madhore të tre viteve më parë, ku këngëtarja nisi bashkëpunimin me stilistin Law Roach gjërat kanë ndryshuar katërcipërisht.

Pa ekzagjerime, Celine Dion është shndërruar në një ikonë të modës.

Hidhini një sy vetë:

Hidhini një sy vetë: