Britney Spears tregoi ‘barkun e saj të vogël’ pasi njoftoi shtatzëninë me të fejuarin Sam Asghari.

Ylli i pop-it shfaqi pjesën e saj të mesme teksa modelonte një sërë veshjesh në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram të martën.

“Kështu që më duhet të modeloj rrobat e mia tani përpara se të filloj vërtet të shfaqem. Më duhej të bëja lulen në qafë si Sarah Jessica Parker… Unë në fakt kam një bark të vogël këtu, por të paktën pantallonat e mia më përshtaten… Epo mezi!!! A është dikush kurioz pse jam katër madhësi më e vogël pranë derës?”.


Në video, Britney ndërroi një sërë veshjesh të cilat varionin nga një fustan i shkurtër me stampime zemre deri te një bluzë me mëngë të gjata flirte, e cila e shfaqte plotësisht ‘barkun e saj të vogël’.

Britney Spears është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e ri Sam Asghari Britney Spears është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë me të dashurin e ri Sam Asghari

Britney njoftoi shtatzëninë e saj në një postim të gjatë në Instagram të hënën në mëngjes, duke shkruar: “Kështu që bëra një test shtatzënie… dhe uh mirë… Unë do të kem një fëmijë”.

Ky do të jetë fëmija i parë për këngëtaren dhe të fejuarin Sam Asghari, ndërsa Britney ka dy djem Sean Preston, 16 vjeç dhe Jayden James, 15 vjeç nga martesa e saj e mëparshme me Kevin Federline.

Partneri i Britney Spears, Sam Asghari thyen heshtjen pasi këngëtarja zbuloi se është shtatzënë: Atësia është puna më e rëndësishme që do të bëj ndonjëherë Partneri i Britney Spears, Sam Asghari thyen heshtjen pasi këngëtarja zbuloi se është shtatzënë: Atësia është puna më e rëndësishme që do të bëj ndonjëherë

Britney iu referua Sam si ‘burri’ i saj në postim, duke ndezur thashethemet se dyshja janë martuar fshehurazi. /Telegrafi/