LAJMI I FUNDIT:

Vrau gruan dhe katër të tjerë, burri nga Kalifornia pastaj vret edhe veten

Vrau gruan dhe katër të tjerë, burri nga Kalifornia pastaj vret edhe veten

Një burrë i armatosur nga Kalifornia vrau pesë vetë duke përfshirë edhe gruan e tij para se ta kthente armën në vete.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, burri fillimisht shkoi me gruan e tij në një biznes kamionësh, pak para orës 17.30, ku ai u përball me një burrë tjetër.


“I dyshuari, burri, qëlloi personin në kompaninë e kamionëve dhe më pas u kthye dhe qëlloi gruan e tij, pastaj e ndoqi dhe qëlloi një burrë tjetër i cili u shfaq”, kanë thënë autoritetet.

Sulmuesi pastaj shkoi në një shtëpi ku ai qëlloi dy njerëz të tjerë, është thënë më tej.

Pas kësaj ai ka rrëmbyer një veturë në të cilën ishte një grua dhe një fëmijë ku u përball me policinë – pas së cilës gjë edhe vrau veten.

Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, ende nuk dihet motivi i kësaj ngjarje me disa të vrarë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Deklarata skandaloze e Millorad Dodikut nga Rusia: Nuk duam ta ndajmë ajrin me boshnjakët

Deklarata skandaloze e Millorad Dodikut nga Rusia: Nuk duam ta ndajmë ajrin me boshnjakët

Bosnja
Ukrainasit pretendojnë se shkatërruan 314 tanke dhe autoblinda ruse gjatë betejës gjashtëmujore për Novomykhailivkan

Ukrainasit pretendojnë se shkatërruan 314 tanke dhe autoblinda ruse gjatë betejës gjashtëmujore për Novomykhailivkan

Evropa
Sunak do të shpallë paketën më të madhe të ndihmës ushtarake të Mbretërisë së Bashkuar për Ukrainën

Sunak do të shpallë paketën më të madhe të ndihmës ushtarake të Mbretërisë së Bashkuar për Ukrainën

Botë
Pamje të Dubait nga hapësira – ja si dukej, para dhe pas përmbytjeve

Pamje të Dubait nga hapësira – ja si dukej, para dhe pas përmbytjeve

Botë
Parandalohet vrasja e Volodymyr Zelenskyt - arrestohet shtetasi polak që bashkëpunonte me rusët

Parandalohet vrasja e Volodymyr Zelenskyt - arrestohet shtetasi polak që bashkëpunonte me rusët

Evropa
E thotë kryeministri britanik: Nëse mposht Ukrainën, Putini nuk do të ndalet në kufirin me Poloninë

E thotë kryeministri britanik: Nëse mposht Ukrainën, Putini nuk do të ndalet në kufirin me Poloninë

Botë
Kalo në kategori