Sot e keni mundësinë e fundit për kursimet tuaja më të mëdha. Përfito menjëherë duke telefonuar në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose kliko KËTU për blerjet online.

Për 4 ditë më radhë mijëra konsumatorë kanë përfituar nga ofertat më të mira të Black Friday në vend. Bashkohu edhe ti, mundësinë e ke vetëm edhe SOT.

Shfrytëzoni ofertën MË TË ÇMENDUR ofruar SPECIAL nga Dormeo:
– Dyshek edicion special me 55% ZBRITJE, vetëm prej 119€
– Të gjithë dyshekët e tjerë Dormeo me -20% zbritje
– Jorgan & Jastëk Dormeo me -70% zbritje

Delimano edhe këtë herë ofron më të mirat për kuzhinën tuaj:
– Nutribullet Red – Edicion Special për vetëm 59.90€,
– Set enësh Delimano 100€ më lirë

Lista vazhdon me mbi 1000 produkte të tjera në kategoritë: shtëpi, fitnes, dhomë gjumi, bukuri & shëndet, produkte për mirëmbajtje & pastrim dhe mbathje Walkmaxx, të gjitha me zbritjet deri në -70%.

Ofertat vlejnë vetëm edhe SOT, andaj nxitoni. Thirrni falas në nr: 0800 100 90, apo porositni online duke klikuar KËTU. Për të gjitha porositë online, shërbimi postar është krejtësisht falas, gjithashtu ju mund të vizitoni në dyqanet e Topshop apo Dormeo Home në mbarë Kosovën.