Dje (e hënë), u mbajt në Londër ceremonia e ndarjes së çmimeve “The Fashion Awards”.

Të famshëm duke përfshirë Dua Lipa, Addison Rae dhe Adriana Lima u ngjitën në tapetin e kuq të ngjarjes madhështore.

E organizuar nga Billy Porter dhe e mbajtur në Royal Albert Hall të Londrës, ngjarja është vendosur për të nderuar talentët më të mirë dhe më të ndritur të modës britanike.

Pra, ka kuptim që të ftuarit erdhën të veshur me disa prej stilistëve më të njohur në Mbretërinë e Bashkuar — si Richard Quinn dhe Kim Jones.

Më poshtë ua sjellim dukjet më të mira të mbrëmjes:

Reklama

Dua Lipa

Demi Moore

Gabrielle Union

Adriana Lima

Addison Rae

Kate Beckinsale

Winnie Harlow

Hailee Steinfeld

Priyanka Chopra Jonas

Kehlani 

/Telegrafi/