LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2021”

Mund të mos ketë pompozitet si të Grammy-t, por Billboard Music Awards është një kohë e mirë më vete dhe ishte një natë e mbushur plot me yje.

Një numër i të famshmëve u bashkuan në Teatrin Microsoft në Los Angeles dje (e dielë) për të festuar më të mirët e këtij viti në muzikë.

Ishte gjithashtu që të jetë një natë plot stil, me të preferuarat e modës duke përfshirë Kehlani, Doja Cat dhe Priyanka Chopra në mesin e shumë të famshëmve që u panë në tapetin e kuq.

Më poshtë ua sjellim yjet e veshura më së miri:

Priyanka Chopra Jonas

Kehlani

Karol G

Megan Fox

Alicia Keys

Doja Cat

Gabrielle Union

H.E.R.

Në trend Femra

Më shumë
Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Femra
Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Moda
A e dini përse bebet pushojnë së qari sapo i merrni ngrykë dhe ngriheni në këmbë, ndërkaq fillojnë të bërtasin kur uleni?

A e dini përse bebet pushojnë së qari sapo i merrni ngrykë dhe ngriheni në këmbë, ndërkaq fillojnë të bërtasin kur uleni?

Bebja këtu
Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Keshilla Modë
Maska e cila në çast heq vitet nga qafa!

Maska e cila në çast heq vitet nga qafa!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Keni thonj të hollë të cilët lehtë pëlcasin: Me këtë super-recetë do të jenë një e kaluar!

Keni thonj të hollë të cilët lehtë pëlcasin: Me këtë super-recetë do të jenë një e kaluar!

Manikyr dhe pedikyr
Kalo në kategori