LAJMI I FUNDIT:

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të American Music Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të American Music Awards 2021

Mbrëmë (e diel) u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve, American Music Awards 2021, e zhvilluar në Teatrin Microsoft në Los Angeles.

Mbrëmja nderon muzikë më të mirë nga të sapoardhurit dhe talentet të cilët janë tashmë në industri.

Cardi B, Olivia Rodrigo dhe Larray ishin ndër personazhet e famshëm që përqafuan rikthimin e magjepsjes pas mbylljes në American Music Awards.

Shumë pamje të bukura, shkëlqime të lëkurës dhe veshje të hijshme u panë në tapetin e kuq të ngjarjes.

Cardi B, e cila ishte nikoqire e eventit, vendosi shifrën lart për modën këtë mbrëmje, duke mbërritur në tapetin e kuq e veshur me një maskë të artë, një palë vathë dhe një fustan të zi me vello nga Schiaparelli.

Pamjet e tjera të bukura nga mbrëmja ua sjellim më poshtë:

Winnie Harlow

Becky G

Olivia Rodrigo

Jojo

Jojo Siwa

Madelyn Cline

Liza Koshy

Halle Bailey

Në trend Femra

Më shumë
A e dini përse bebet pushojnë së qari sapo i merrni ngrykë dhe ngriheni në këmbë, ndërkaq fillojnë të bërtasin kur uleni?

A e dini përse bebet pushojnë së qari sapo i merrni ngrykë dhe ngriheni në këmbë, ndërkaq fillojnë të bërtasin kur uleni?

Bebja këtu
Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Edhe në moshën 58 vjeçare, Elizabeth Hurley mban me krenari epitetin ‘mbretëresha e bikinive’

Femra
Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Moda
Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Keshilla Modë
Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Femra
Metodë e re: Femrat të cilat kanë hyrë herët në menopauzë mund të mbeten shtatzënë

Metodë e re: Femrat të cilat kanë hyrë herët në menopauzë mund të mbeten shtatzënë

Dua bebe
Kalo në kategori