LAJMI I FUNDIT:

Vera po vjen bashkë me gomat e verës!

Vera po vjen bashkë me gomat e verës!

Dimri po shkon, vera po vjen, gomat e dimrit po shkojnë e gomat e dimrit po vijnë!

Gomat janë kontakti i parë dhe i vetëm i makinës tuaj më rrugën, për këtë me bindje ekspertët e makinave dhe gomave thonë: Nuk ka rëndësi se në çfarë gjendje është makina juaj, pasi pika e vetme e kontaktit me rrugën janë gomat.

Për këtë arsye duhet ti japim rëndësi ti ndrrojmë gomat sezonale njëashtu si në dimër si në verë!

Zyrtarisht më 15 mars pra nga nesër nuk jeni të obliguar ti mbani gomat e dimrit, por duhet ti ndërroni me ato të verës!

Tash ti veç mendo se cilat goma me i zgjedh se vendin ku me i ble e ke në eGjeta.com!

eGjeta.com është platformë ku mund të bleni llojllojshmëri të produkteve, si p.sh. goma, vajra, aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, laptop, kompjuterë, smartphone, kozmetikë, pajisje sportive, pajisje shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera.

Vlen të ceket se çdo gjë për çfarë keni nevojë mund ta porosisni nga rehatia e shtëpisë tuaj, ndërkaq ofrohet edhe transporti falas!

Përndryshe, për të porositur produkte origjinale dhe me garancion, apo për çfarëdo pyetje tjetër, vizitoni eGjeta.com në:

Web: eGjeta.com
Facebook: Egjeta.com
Instagram: Egjeta_com

Artikull i sponzorizuar