Vanessa Hudgens dukej gati për pranverë me një fustan seksi me dantella ngjyrë livando nga Valentino në shfaqjen e Javës së Modës në Paris të dielën.

Stili i jashtëzakonshëm mahnitës, të cilin aktorja e “Tick Tick Boom” e veshi pa sytjena, paraqiste teminat dhe aplikime me lule të vendosura në mënyrë strategjike në bust.

Ajo veshi fustanellën me jakë, e cila ishte e lidhur me një rrip fjongo në të njëjtin material dantelle, mbi një palë pantallona të shkurtra me tegela në një nuancë pak më të errët vjollce.

Hudgens, 33 vjeç, ieshte e pajisur me një palë taka me platformë nga marka Valentino ngjyrë rozë dhe një çantë Valentino në ngjyrë vjollce të errët.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022” Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022”

Duke pozuar në një ballkon piktoresk të Parisit, ylli i “High School Musical” kishte një grim të freskët pastel për të theksuar pamjen e saj mjaft të purpurt, duke zgjedhur të lyej sytë me ngjyrë jargavani, qerpikët e guximshëm dhe një buzëkuq rozë të shndritshme së bashku me një frizurë me gërsheta të lëmuara.

Parisi në mars nuk është gjithmonë më ideali sa i përket motit, kështu që Hudgens veshi një pallto të zezë leshi rreth shpatullave të saj ndërsa ajo ecte dhe buzëqeshte në rrugë pas shfaqjes. /Telegrafi/