Ndërsa drejtonte “Dancing With the Stars” të hënën, Tyra Banks bëri titujt kryesorë me veshjen e saj unike.

Një fustan nga Julian Mendez Couture me mëngë të mëdha, shumë interesante.

Supermodelja, 47 vjeç, mori pjesë në “The Late Late Show With James Corden” të mërkurën për të adresuar krahasimet që i bënë fansat me dinozaurë – dhe për të mbrojtur stilin e saj të jashtëm.

“Çfarë është ndryshimi? Më mirë!”, tha Banks. “Nuk kam kohë të jem normale me një fustan të bukur, sepse askush nuk do të thotë asgjë për një fustan të bukur. Duhet ta shtyni dhe të shkoni për të”.

Megjithatë, duket se skuadra e saj e bukurisë parashikonte që veshja të bëhej virale për një arsye krejt të ndryshme.

“Stilisti im ishte si: ‘Po, ne e dinim që dukeshe si një hardhucë ​​para se të fillonin shakatë në rrjete sociale’”, tha Banks. /Telgrafi/