Vjeshta duket se është shumë larg dhe të mendosh për trendet e asaj stine duket e gabuar.

Përveç se, nuk është kështu. Sepse deri në momentin që do të heqësh rrobat e motit të ngrohtë dhe do të fillosh të veshësh xhupa, këto trende të thonjve do të jenë bërë tashmë trend që nga fundi i verës, transmeton Telegrafi.

Në mënyrë që të mos mbeteni mbrapa shijoni këto ide të mrekullueshme për manikyrin dhe bëhuni gati ta aplikoni edhe ju:

View this post on Instagram

SHE’S BACK !!!! 💅🏻✨ rings: @mejuri

A post shared by Lauren Ladnier (@laurenladnier) on Nov 11, 2019 at 4:06pm PST

View this post on Instagram

Earth Day shades on @xjuliatalisman. 🌎🌸🌊

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on Apr 22, 2020 at 4:03pm PDT

View this post on Instagram

Disco Inferno in turquoise and terracotta glitter.✨💙

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on Sep 12, 2019 at 7:54pm PDT

/Telegrafi/