LAJMI I FUNDIT:

Tmerrohet nga ‘demoni’ të cilin e gjuan me shishe në fytyrë (Video)

Tmerrohet nga ‘demoni’ të cilin e gjuan me shishe në fytyrë (Video)

Në Australi është zhvilluar një organizim, ku janë ftuar adhuruesit e filmave horror që të shohin disa pjesë të filmit të papublikuar ‘Conjuring 2’.

Ata kanë hyrë në një dhomë, ku në pasqyrë del imazhi i një fantazme të frikshme, transmeton Telegrafi.


Sikur kjo të mos mjaftonte, në dhome hyn ‘demoni’ me veshjen e motrës së nderit.

Derisa dy femra dalin duke bërtitur, një mashkull qëndron në vend, por nga paniku e qëllon me shishe gruan e maskuar.

Më pas qesh dhe i kërkon falje, ndërsa ajo e përqafon dhe i thotë se i pëlqei reagimi tij. /Telegrafi/

https://youtu.be/WMWUtOlIMnY

Në trend Fun

Më shumë
Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Mbi 2.8 milionë shikime - foshnja provon për herë të parë puren e patateve

Fun
Kalo në kategori